Kvalita, inovace a kontakt se zákazníkem jsou klíčem k úspěchu.
  • Česky
  • English
  • Deutsch

O SPOLEČNOSTI

Historie společnosti MPH

Společnost MPH Medical Devices s.r.o. byla založena v roce 1992 jako MPH Medical Plastik s.r.o. se zaměřením na výrobu jednorázových zdravotnických prostředků. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem a během těchto let výrazně rozšířila produktové portfolio. Díky dlouholetým zkušenostem a důrazu kladenému na nejvyšší kvalitu výrobků mohla společnost MPH Medical Devices s.r.o. v roce 2012 oslavit již 20leté úspěšné působení na evropském i asijském trhu.

 

Naše cíle

Od samého počátku svého působení na trhu usilujeme o zlepšování kvality našich výrobků. Všem našim zákazníkům chceme být dlouhodobým a stabilním partnerem s jasnou a čitelnou strategií a se zajímavou perspektivou pro další spolupráci.

 

Naše schopnosti

Široké znalosti z oboru jsou naší devízou především pro správné identifikování podstaty požadavku zákazníka. Náš tvůrčí, aktivní a individuální přístup je důležitým aspektem při hledání optimálního řešení.

 

Naši zákazníci

Hrdostí naší společnosti je věrnost zákazníků. Dlouhodobá spolupráce s našimi partnery je pro nás odměnou a potvrzením zodpovědně, spolehlivě a kvalitně odvedené práce. Díky nabídce inovovaných produktů podporujeme úspěch zákazníků a zlepšujeme jejich pozici na trhu.

 

Naši zaměstnanci

Jsme si vědomi, že základem a velmi důležitým prvkem našeho úspěchu je spokojený zaměstnanec. Pracovní prostředí odpovídající světovým standardům motivuje naše zaměstnance k dobře odvedené práci a zároveň k osobnímu i profesnímu rozvoji.

 

Kvalita

Kvalita odpovídající nejvyšším standardům je samozřejmostí. Detail je zdrojem našeho úspěchu.

 

Systém managementu kvality dle EN ISO 13485

Abychom mohli zajistit kvalitní výrobky, efektivnost v oblasti výrobních nákladů a zároveň nabízet velkokapacitní výrobu, jsou naše výrobní kapacity umístěny pod "jednou střechou". Pečlivým výběrem dodavatelů a validitou procesů spolu s nastavenými kontrolními mechanismy dosahují naše výrobky vysoké kvality. Naše společnost byla opakovaně certifikována ve shodě s normou EN ISO 13485.

 

Čisté prostory dle ISO 14644-1

Při výrobě zdravotnických výrobků je kladen velký důraz na čistotu výrobních prostor. Naše výroba probíhá v čistých prostorách ve shodě s Třídou čistoty 8 dle normy ISO 14644-1.

mph medical devices s.r.o.

 

Pardubická 1571

CZ-535 01 Přelouč

Tel.: +420 466 768 200

E-mail: mph@mph.cz

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace